Привіт

in Ukraine on Steem2 months ago (edited)

Мене звати fear13, і я завжди знаходжу радість у книгах, історії та подорожах. Кожна з цих захоплень має своє унікальне місце у моєму житті, надаючи йому зміст та натхнення.
Моє захоплення читанням почалося ще в дитинстві. Книги відкрили для мене двері у безліч фантастичних світів, дозволяючи переживати пригоди разом з героями. Я люблю занурюватися у сторінки нових книг, відчувати їх аромат і на дотик відчувати папір. Звісно слухаю аудіо книжки, все-таки це зручно на сьогодні. У кожній книзі я знаходжу щось нове: мудрість, пригоди, емоції. Мені подобаються як класичні твори літератури, так і сучасні бестселери. Завдяки читанню я завжди відкриваю нові горизонти та розширюю свої знання.
Ось наприклад є книжки на яких президенти дають присягу, в Україні це Пересопницьке Євангеліє

046_0.jpg

Sort:  
 2 months ago 

Привіт! Будемо щасливі познайомитися з вами ближче, дізнатися, з якого ви міста, ваше ім'я, можна й інше, якщо вам комфортно (вік, ґендер).

Зазвичай, ми пишемо по 1 або 2 пости на день в нашу спільноту, і кожен якісний пост має бути на не менше, ніж 300 слів. Якщо писати багато коротких постів, вони не будуть куруватися, на жаль. Також не раді тут текстам з-під пера ШІ (картинки навпаки – дуже можна). І якщо картинку берете з інтернету, то вказуйте обов'язково джерело.

Якщо є будь-які запитання про Steemit, запитуйте :)

 2 months ago 

Вітаю.
Столиця, fear13 це мій міні псевдонім. ВВажаю, що страх це єдине, що заважає людям прожити життя! Звісно цифра 13 символізує майже безкінечну кількість страхів, які люди собі придумали. і з всіма ними нада боротися.
мені 33 рочки і я чоловік.
Свої тести пишу особисто і лише могі користуватись перекладачем ))
інгліш прям не супер. Особливо граматика)
дякую за поради!!!

 last month 

В добру путь!

 2 months ago 

Привіт @fear13
Радий бачити тут, продовжуй ділитись цікавими постами

 last month 

Дякую за підтримку!

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.14
JST 0.029
BTC 64526.07
ETH 3116.74
USDT 1.00
SBD 2.55