You are viewing a single comment's thread from:

RE: 15й ранок як маленький ювілей

in Ukraine on Steemlast year

Рри тому, що основна скодність була тільки в тому, що під час бігу було досить холодно.

Я так зрозумів, що ці одруківки зроблено навмисно, щоб показати ступінь холоду ;-)

Якщо і надалі плануєш займатись ранішнім бігом, то до осені подумай про покупку термобілизни.

Sort:  
 last year 

Нажаль обписки були випалкові...

Так, я вже задумався. Дякую за пораду. Дійсно особливо не набігаєшься коли на вулиці біля 0 градусів.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59147.39
ETH 1559.63
USDT 1.00
SBD 0.42