Мої ідеї новорічних подарунків 🎁🎁🎁

in Ukraine on Steem5 months ago

Привіт, людство!) Скоро новий рік, і не зважаючи на сьогоднішню ситуацію в країні - це все ще залишається часом для подарунків. Сьогодні цілий день думав на тему новорічних подарунків своїм близьким людям... Перерив весь інтернет в пошуках і хочу поділитися з вами своїми знахідками і можливо надати вам ідею, для подарунку вашим рідним 😄.


christmas-3015776_1280.jpg
Посилання


Тато... Перше, що прийшло в голову - він любитель пива... Тому, ідеальним варіантом буде якийсь набор крафтового пива і звісно щось до нього ... Думав замовити подарунковий бокс з різними сушеними закусками, але зупинився на хамоні!) Припруся до нього і хату з величезним хамоном 😄


Мама....

Тут довго не думав... Хоча брешу) Зупинився на шикарному вині, та набором екзотичних фруктів. Ще була ідея взяти абонемент на спа процедури (масаж і т.д). Поки що не відкинув його, думаю.


Сеструха...

Тут все дуже просто. Вона просто любе смачнеько поїсти. Тому, замовлю їй багато Маку та куплю пару паків зеленого ліптону. Воно його просто обожнює. Ну і мама казала, що її ролики на неї маленькі, тому, ще ролики.


А Вікторії... Не буду писати, бо знаю, що вона читає мої пости))


А також, не забувайте про себе. Балуйте подарунками не тільки інших, а і себе ❤️ До себе ще звісно не дійшов, але обовьязково щось придумаю!)

Sort:  
 5 months ago 

Як би там не було, а Новий рік дійсно завжди буде приємним святом, і подарунки ніхто не відміняв))

 5 months ago 

Класно, я ще не думала:)
Тільки знаю, що подарую тітці після її операції – вона каже постійно, як обожнює фісташковий лікер.

Ми думали зробити Таємного Санту в ком'юніті, але раз тепер так мало людей, то вже навіть не знаю, чи варто🙈 Ти як думаєш?

А ми?) Ти не забувай про нас😄. Упевнений, хтось та точно підтримає ініціативу, а якщо ні, обміняємося подарунками між собою😉

 5 months ago 

тоді через тиждень десь можна робити пост з опитуванням, хто ж хоче приєднатися)))

 5 months ago 

Гарні які ідеї подарунків. А я теж ще не думала про таке, у мене інші думки зараз, подарунок для всієї України... Ну всі все поняли 😁💙💛🎁

 4 months ago (edited)

Подарунки - це класс!))) Я гадаю, їх любить кожний!)))

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.07
JST 0.028
BTC 28371.73
ETH 1815.12
USDT 1.00
SBD 2.77