Погано, що сон не йде. Надіюсь причина в тому, що ми знаходимося в найспекотнішому періоді року. Сьогодні, маєш відразу заснути. Тримай від мене посил впевненості наповнений моєю вірою в тебе і твій зірковий час ;) гарного дня.
Погано, що сон не йде. Надіюсь причина в тому, що ми знаходимося в найспекотнішому періоді року. Сьогодні, маєш відразу заснути. Тримай від мене посил впевненості наповнений моєю вірою в тебе і твій зірковий час ;) гарного дня.
🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Все пройшло на ура, крім того, що дуже сильно спітнів на стресі. Коли інші лектори говорять: "твій виступ був найкращий" самооцінка летить в космос 😎
Ще раз дякую
Вау:) молодець. Рада за твої успіхи.
В моїй свідомості ти сьогодні отримав лавровий вінець переможця в досить складній сфері:) браво. 👏 🎊🎊🎊💪💪💪💪💪
Мабуть, тебе щось веде в цей бік. ;) або це - вплив «Колеса часу» 😂😂😂
У сторону виступів на публіку? Моє бажання. Коли ти виступаєш - отримуєш лавину емоцій, чим довше практик тим краще виходить і я кайфую