You are viewing a single comment's thread from:
RE: Пишу в екран
"Переставай жрать. Троихи голода тобі не вистачить".
Очі полізли вгору. По фото не скажеш що тобі потрібно голодування.
Якщо раптом вирішиш перестати їсти - попередь. 😂😂😂
Шоб я й не думала зʼявлятися в он-лайні. Уявляю який ти будеш злий. Краще ховатися від тебе в жито. 😂
3й день нормально не можу їсти, щось шлунок вирішив вдаштувати мені скажене життя... вже пізно :)
😂😂😂
Зараз точно не варто турбуватися?
Ні, я відсвяткував тому увімкнув режим добрий Наруто, який тільки і слже зо всім посміхатись
Ні, я вже в режимі "суцільна доброта"