You are viewing a single comment's thread from:
RE: Сонцестояння. Коли весь світ зачекає.
В сонцестояння навіть раби у Єгипті не працювали. 😂😂😂
Тож,
в цей день треба відпочивати.
В сонцестояння навіть раби у Єгипті не працювали. 😂😂😂
Тож,
в цей день треба відпочивати.