You are viewing a single comment's thread from:
RE: Кадри з фільму "Боги Єгипту".
До речі, є ще ім'я Тереза 😀
Так. Дійсно є. Дякую за підказку :)
Дуже давно переглядав цей фільм, тому мало що пам'ятаю)
Ну може колись, переглянеш, ще раз, якщо буде бажання. Фільм ніби нічого.