You are viewing a single comment's thread from:

RE: Петля Оріону.

in Ukraine on Steemlast month

Для справки - клейма в мене не має -

мого теж не видно ))))))))))))) надіюсь, на те - що не видно.

особливість - бачу те чого немає.

я б сказала - Особливість яка виглядає як клеймо. )))))))))))))

Sort:  
 last month 

надіюсь, на те - що не видно

Тут складно сказати, я б допоміг із правдивою точною зору зі сторони та можливості не має 😉

я б сказала - Особливість яка виглядає як клеймо. )))))))))))))

Піду пошукаю коментарі і відповім твоїми словами :

"всі кордони лише в твоїй голові".

 last month 

Тут складно сказати, я б допоміг із правдивою точною зору зі сторони та можливості не має 😉

Дякую=) Поки не відкриєш коробку - кіт який в ній лежить, може бути як живим так і мертвим. Тож - хай буде закритою) мене влаштовує.

"всі кордони лише в твоїй голові".

Є кордони які я не можу перетнути. Але клеймо не болить і навіть не чешеться. Є і є.

 last month 

У виховані дітей є одне правило: "двох так". Коли дитина просить у батьків дозволу на щось - має отримати два так, щоб це отримати. Це здоровий підхід, який зберігає право покласти заборону у будь кого із батьків. Коли ж є хоч одне "ні" цього достатньо для того, щоб у іншого із батьківі не питати.

Є кордони які я не можу перетнути.

Вони є у всіх і деякі з них правда неприступні, та деякі, якщо постаратись можна обійти. Гарного дня, бувай😅

 last month 

Подвійні кордони. Бідні діти. 🤣🤣🤣😂

Вони є у всіх і деякі з них правда неприступні, та деякі, якщо постаратись можна обійти. Гарного дня, бувай😅

Відшив мене. Ну бувай-бувай.

 last month 

Відшив мене. Ну бувай-бувай.

Ти шо, навіть не збирався. Просто попрощався, бо випав із онлайну на певний час. Навпаки, спілкування з тобою - це те, що я цінуюнайбільше в цьому місці. Я звісно ще той мазахіст та свідомо обмежувати себе у речах, які приносять радість я не збираюсь 😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 58423.66
USDT 1.00
ETH 1523.07
SBD 0.42