You are viewing a single comment's thread from:

RE: Август Шенк.

in Ukraine on Steem2 months ago

Які емоції?
1а відчай
2а біль

👍🏻👍🏻👍🏻 дякую за відповідь.

Ти дуже гарно написала цей пост, я отримав реальне задоволення від його перечитування, навіть не дивлячись на емоційни важке наповнення.

Це ж просто картина, вигаданий сюжет, але втілений так, що справді викликає сумні емоції, надіюсь, що вони забулися відразу після прочитання допису. Дякую за такі приємні слова!!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 63792.39
ETH 1724.37
USDT 1.00
SBD 0.42