You are viewing a single comment's thread from:

RE: Мій ранок.

in Ukraine on Steem5 months ago

Ти судив по дописам, мабуть. Вони дотошні бувають, це флегматично.

Сама була здивована що випав холерик. 🤣🤣

можливі зміни і поєднання.

Згодна. Плюс це дуже умовний поділ. Людей точно більше ніж 4 типи.

Sort:  
 5 months ago 

Ти судив по дописам, мабуть. Вони дотошні бувають, це флегматично.

В мене більше не має матеріалу на основі якого можу будувати припущення окрім дописів. хоча... жартую

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 60184.04
ETH 1615.08
USDT 1.00
SBD 0.42