You are viewing a single comment's thread from:

RE: Мій ранок.

in Ukraine on Steem5 months ago

Ну от, а мені хотілось такого таємничого блогу, не асоціювати його з собою, а просто писати тексти на зірково-міфічні теми.

Sort:  
 5 months ago 

Це трохи пізно... І складно відокремити себе від своїх же людей, з якими можна спілкуватися. Рано чи пізно порушуються власні правила 🤷‍♂️

 5 months ago 

Сама так і відбувається. :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 59794.17
ETH 1581.74
USDT 1.00
SBD 0.42