You are viewing a single comment's thread from:

RE: Горицвіт.

in Ukraine on Steem6 months ago

Тільки він щей брехун. Я люблю чб. Дуже красиво ніжно і інструментально. Дякую. Є прикольні звуки які я в кліпі не пригадую. Як

Sort:  
 6 months ago 

Будь-ласка, радий, що ти знайшла час повідповідати на всі мої коментарі- це дуже приємно, бачити що тебе читають 🌬

 6 months ago 

Краніум. Я тебе читаю й так. Відстала лише на однин день з коментуванням. 🤣🤣
Ох кадр :)

 6 months ago 

Ох кадр :)

Так - психо! :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 63939.82
ETH 1732.71
USDT 1.00
SBD 0.42