You are viewing a single comment's thread from:

RE: Телескоп.

in Ukraine on Steem7 months ago

Мабуть все залежить від того в якій фазі сну прокидаєшся. Мені не хотілось спати і відчувала себе добре. Але, я і лягла рано. Вже не памʼятаю коли, та саме в цей період часу, рано лягала і рано прикидалась.

Sort:  
 7 months ago 

Так, від того в яку фазу сну прокинувся багато залежить.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60680.17
ETH 1603.99
USDT 1.00
SBD 0.42