Sort:  
 11 months ago 

Цікаво...
Страх смерті також до кінця проходить коли людина стає готовою померти.

 11 months ago 

Сенс боятися неізбежного ?

 11 months ago 

А який взагалі сенс боятись?

 11 months ago 

Щоб у деяких відділів головного мозку , а також в кортизольчика була робота.

 11 months ago 

По твоєму, в цьому сенс страху?
Відповідь логічна і я їй аплодую, страх як пусковий механізм нейрогуморальних процесів мені дуже подобається.

 11 months ago 

Ні в тому щоб ти не запливав глибоко, не стрибав з висоти і не ліз в пащу Вовку.

 11 months ago 

От блін... по ходу в мене проблеми зі страхом, якщо пригати із висоти і лізти в пащу вовку я ще боюсь то запливати глибоко давно стало нормою😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 59182.76
USDT 1.00
ETH 1536.64
SBD 0.42