You are viewing a single comment's thread from:

RE: Просто про життя — Simply about life

in Ukraine on Steem11 months ago

За час війни, це запитання для мене стало «забороненим». Декілька разів запитала, як справи, в брата, котрий на війні і отримала однакову і безумовно логічну відповідь - «ДДДТ», що значить «день другой, дерьмо все тоже» ,(це цитата з Кінга) більше, ні в кого, не запитую як справи. Тільки у відповідь…

Sort:  
 11 months ago 

В нейровідмінних там дещо інші причини. Якщо коротко - це дуже абстрактне питання, і ми просто не можемо сформулювати на нього відповідь. Наприклад питання, чи смачний бутерброд має конкретну відповідь. Питанння як справи її не має. Воно не несе ніякої конкретики.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 62807.96
ETH 1676.39
USDT 1.00
SBD 0.42