You are viewing a single comment's thread from:

RE: Просто про життя — Simply about life

in Ukraine on Steem11 months ago

Мене це питання завжди моментально розлючує. От реально, якби я могла - я б тепер завжди у відповідь змушувала дивитись це восьмихвилинне відео. Хех.

Жаль, без посилання ;)

Sort:  
 11 months ago 

Там тікток, я його завантажила, а посилання вже не знайду. До того ж воно російською на жаль. Але дівчина теж з синдромом Аспергера, як і я, і дуже докладно пояснює, чому для античної людини таке питання це катастрофа.

 11 months ago 

За час війни, це запитання для мене стало «забороненим». Декілька разів запитала, як справи, в брата, котрий на війні і отримала однакову і безумовно логічну відповідь - «ДДДТ», що значить «день другой, дерьмо все тоже» ,(це цитата з Кінга) більше, ні в кого, не запитую як справи. Тільки у відповідь…

 11 months ago 

В нейровідмінних там дещо інші причини. Якщо коротко - це дуже абстрактне питання, і ми просто не можемо сформулювати на нього відповідь. Наприклад питання, чи смачний бутерброд має конкретну відповідь. Питанння як справи її не має. Воно не несе ніякої конкретики.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 59711.96
ETH 1588.66
USDT 1.00
SBD 0.42