You are viewing a single comment's thread from:

RE: • ШІшний день: Злий ШІ, Розмова з китом, Тест нової моделі Leo 🤖

in Ukraine on Steemlast year

Я вчора читала за китів, там мова пісні на всі потреби 😂
Гарно співають. Мені резонує. Тобі подобається ?

Sort:  
 last year 

Гарно співають. Мені резонує. Тобі подобається ?

Звісно, я колись слухав) Дивовижні звуки)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59790.59
ETH 1577.54
USDT 1.00
SBD 0.42