Перечитав твій попередній коментар і зрозумів що я як мінімум "хам". Сприйняв слова через свій стан. Соромно, вибач... Ну нічого, прорвусь. Завтра має розпогодитись.
Морозитись це ігнорувати 😂
Тобто ніяк не реагувати. Не казати «так» і не казати «ні». А я наголошувала на тому, що я закрита людина і не впускаю нікого в свій особистий простір. Особливо - психіятрів.
Навіть не питаю чому ти задаєш такі питання всесвіту, та впевнений що це питання на яке ВСІ отримають відповідь ТАК..., але це по відношенню до когось (інших або себе). По відношенню до всесвіту - не більше ніж кусок метеориту, який собілетьть десь далеко в комосі.
Ні. То мені сьогодні краще помовчати🤯
Перечитав твій попередній коментар і зрозумів що я як мінімум "хам". Сприйняв слова через свій стан. Соромно, вибач... Ну нічого, прорвусь. Завтра має розпогодитись.
Ти подумав що я тобі написала?
То було всесвіту.
А ну тоді відповідь - Так. Всі роблять щось погане... Як мінімум - ти скільки разів морозилась від нашого знайомства вживу, а це ОГО-ГО як погано 😅🤣🤣🤣
Морозитись це ігнорувати 😂
Тобто ніяк не реагувати. Не казати «так» і не казати «ні». А я наголошувала на тому, що я закрита людина і не впускаю нікого в свій особистий простір. Особливо - психіятрів.
Ого. Сподіваюсь цей жарт зайшов.
Навіть не питаю чому ти задаєш такі питання всесвіту, та впевнений що це питання на яке ВСІ отримають відповідь ТАК..., але це по відношенню до когось (інших або себе). По відношенню до всесвіту - не більше ніж кусок метеориту, який собілетьть десь далеко в комосі.
Скоріш за все такий кусок метеориту став причиною через яку зародилося життя.
Ну і вбив дінозябриків =) яка місія =)
Все буде добре.