без зайвих дротів.
😂😂😂😂😂
Мене теж бісять дроти. Особливо ті що псують всі фото які я хочу зробити з балкону. 😂😂😂
Не робляться скріни. Ооооо. Я вже встигла побачити про чорний екран. Це якийсь треш. Нетфлікс настільки жадібна компанія що не дає зробити скріни ? Жаль не можна додати собачку й написати @Нетфлікс, що за хрінь ?
Щоб там побачили і пояснили свою жадібність.
Дякую за Вашу увагу та коментарі, тримайте ці фото в якості невеликого подарунку.
😂😂😂😂😂
Краніум ну ти й кадр =)))
Еее, ти чого? Я ж нічого поганого не зробив. Навпаки - придумав як додати до допису кілька гарних троянд.
Тут все просто - "авторські права"... Придстав як мені було обідно видаляти 20+ скріншотів чорного екрану...
Дамський угоднік =))))
Нічого що кожен з серіалів можна знайти на любому з інших сайтів та зробити тої клятий скрін ???? Оооо
Серйозно? І чого я провантажував відео і дивився на телефоні, ах да в мене ж іннету тут - 0,001 мб/с 😅😅😅
Брехня😅
В мене кіт помирає …
Я б тобі відписала.. та немає настрою.
Наскільки знаю ти не дуже сильно його любила та все ж це член родини, тому прийми мої співчуття... Важкий період, сподіваюсь ти знайдеш правильні слова щоб підтримати тих хто значно більше переймається з цього приводу...
Помер кіт. Любила. Тільки по своєму. Злилася, на нього, але як ти написав він був частиною родини…якби ми не злилися на рідних ми їх любимо і кіт не виключення. Тому смерть завжди боляче навіть якщо помирає домашня тварина.
Прийми мої щирі співчуття
Дякую...
((((