You are viewing a single comment's thread from:RE: Ранній ранокView the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year А вибирав би в грі некроманта, якби не відчував спорідненість ?
Складно сказати. Напевно так, я там грав усіма. Ну як там, у цій франшизі, в попередній версії діабло
Першим був нікромант. А інші з цікавості були обрані. Але перший вибір має бути ближчим.