You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Про кіно: Прем'єрний четвер та повернення Пеннівайза 🎬

in Ukraine on Steemlast year

Ні, на жаль) Думаю, другої частини "Містер Ніхто" вже не знімуть) Може це навіть на краще, він лишиться єдиним у своєму роді.

Жаль 😢
Дуже крутий фільм. Мені знадобився час щоб вʼїхати в суть 🤣🤣🤣😁
І перегляд через роки.

Sort:  
 last year 

Дуже крутий фільм. Мені знадобився час щоб вʼїхати в суть 🤣🤣🤣😁
І перегляд через роки.

Таки крутий. Я ніколи не бачив нічого схожого. І ти права, мувік дуже складний і часом в нього важко в'їхати

 last year 

Я не розуміла що принт в ромбіки. То підсвідомість. Тому якось розмито все сприйняла. Вдруге дивилась коли вже була знайома з символізмом. То трохи допомогло. Це розширює свідомість.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.082
BTC 61636.45
ETH 1645.65
USDT 1.00
SBD 0.42