You are viewing a single comment's thread from:

RE: Галактичне 🥛🍼

in Ukraine on Steemlast year

Як красиво сказано, Льош:) Ми самі як краплинки галактичного молока. Малі, всього лиш краплинки, але ГАЛАКТИЧНОГО молока :)

Дякую. 🙏
До скорих зустрічей :)

Sort:  
 last year 

Будь-ласка. Ти права, дійсно вийшло гарно як і більшість тих речей які вискакують самі-собою. Головне їх не стримувати та подавати у цензурній формі😅🤣

 last year 
  • Наш час, всього лиш краплинка видавлена з молочної залози матері Галактики)

Все ще цензурно. 🤣🥲

дійсно вийшло гарно як і більшість тих речей які вискакують самі-собою.

Ця фраза особлива. Мабуть, через любов до космосу, ось такі аналогії, для мене - кров з молоком, ніби складенні в вищих сферах. 😂😅

 last year 

Дарую тобі цю фразу. Я б не звернув на неї уваги, а в товоїх очах вона засяяла як скарб - нехай буде твоєю. З такою господаркою їх буде дуже приємно

 last year 

☀️

 last year 

🌕

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.084
BTC 60423.20
ETH 1583.38
USDT 1.00
SBD 0.42