You are viewing a single comment's thread from:

RE: Секрет Андромеди.

in Ukraine on Steemlast year

В мене на голові лавровий вінок, сплела з того лаврового листя що продають в пакетиках. Так що я буду переможницею в любих випадках 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Це тому ти жаб поставив ? Помста 🥲 ?
Я в такі ігри не граю. Вони не до добра.

Sort:  
 last year 

Та ні поставив типу я як жаба бо підципив якусь бацилку. Все банально. То про той стан в якому писався допис, не більше. Помста має бути куди солодшую та приємнішою - жаба в смайлах то не серйозно

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 62560.64
ETH 1670.25
USDT 1.00
SBD 0.42