який може викликати бурхливі дискусії.
Люблю дискусійні теми, в них народжується істина.
Я вже більше 20 років впевнено брешу всім оточуючим, що незалежність - то щастя.
Прекрасні слова від щирого серця ♥️
Щастя це відчуття, що можуть виникнути незалежно від того самотній ти чи ні, сильний чи слабкий. І в цьому відчутті і є приправа до життя, що робить його смачним :)
Людина істота соціальна і зліплена богом в парі. Так, відчуття щастя не залежить від того один ти, чи з кимось. Щастя або є, або немає. Просто, коли його можна розділити на двох, то воно примножується.