You are viewing a single comment's thread from:

RE: Моє місто в 10-ти фотографіях.

in Ukraine on Steemlast year

Не допрацювала, згодна. Використала лише Гугл. Мені Ші безпардонно бреше на рахунок перекладів. Просила з латині перекладати. В мене був російський переклад але я дала йому латинь. Ну короче, попадався він не один раз.

Sort:  
 last year 

В цьому перекладі можна предратись тільки до слова "непаравди" тут за сенсом куди краще підходить "омани" чи "брехні".

 last year 

Ші бреше навіть коли його обман очевидний.
В перекладі з рос. на українську наприклад. Зовсім інше видає. Чим дуже бісить і довіри не викликає. Саме на цих питаннях. Тому ти надійніше джерело. Дякую що поділився. Хороші слова. В інших герметичних традиціях теж виражають такі циклічнічності і помічати це знову дуже приємно. Значить це має сенс, дуже хочеться вірити що після тяжких періодів прийдуть хороші. Хоч і дуже важко. Тому що на природі це справді працює, але майже вся історія людства - тяжка боротьба за життя.

 last year 

В інших герметичних традиціях теж виражають такі циклічнічності і помічати це знову дуже приємно.

Будь-ласка, якщо хочеш, розкажи що маєш на увазі?

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60081.24
ETH 1570.52
USDT 1.00
SBD 0.42