You are viewing a single comment's thread from:
RE: NEW ART.
Як мило. Та гарячої води немає, щоб змити все. Через тих клятих сусідів.
Дякую за коментар. 🌷
Як мило. Та гарячої води немає, щоб змити все. Через тих клятих сусідів.
Дякую за коментар. 🌷
Тут гаряча вода не підійде. Тут добре б було змити чимось іншим, більш кардинальним... ну на крайняк - хололною гірською водою або шампанським. І так і так гарний результат вийде.
Чи кровью сусідів. Теж нічого. 🤣
Я подумаю Олексію, що з тим робити.