You are viewing a single comment's thread from:

RE: Христос Воскрес

in Ukraine on Steemlast year

Такий не звичний Великдень, завжди в це свято або дощ або холод, а вчора прямо ідеально було. Я кайфонула. Надіюсь це - хороший знак.

піду готуватись до наступного сонячного воскресіння.

🆙⬆️

З таким гарним настроєм прокинулась. Дивно, що в росіян не має похмілля і вони встигли вже о пʼятій привітати нас зі святом.
☹️

Sort:  
 last year 

Дивно, що в росіян не має похмілля і вони встигли вже о пʼятій привітати нас зі святом.
☹️

Точно дивно. Та і позитив, привітання допомогли встати з ліжка і не проспати ранкову пробіжку

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59790.59
ETH 1577.54
USDT 1.00
SBD 0.42