You are viewing a single comment's thread from:

RE: Знову про дурня.

in Ukraine on Steemlast year

Та це можна було зрозуміти, ще коли він свій квиток на "Титанік"...виграв у карти.

Типу дурням везе =)))

І от момент: Джек із Фабріцціо на носу корабля бурно радіють мандрівці до США. А самі по суті стоять в цій радості перед прірвою (за носом корабля океан)

А Америка є мрією про втрачений людьми рай 😆

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 60065.83
ETH 1578.98
USDT 1.00
SBD 0.42