You are viewing a single comment's thread from:

RE: З Днем Дурня. ✨ Делегація @ukraine-steem.

in Ukraine on Steemlast year

Вітаю зі збільшенням делегації, внесла зміни в шапку профілю:)

Дякую 😍

Я от навпаки: у другій половині життя почала прислухатися лише до свого внутрішнього, воно дає купу відповідей. Навіть радитися з людьми не дуже люблю — не те, що карти чи руни питати.

Це вірно, самостійно приймати рішення і самостійно за них відповідати. Я пробувала гратися з таро, в мене не працює, та й карти треба знати, щоб точно зрозуміти значення, а їх ціла купа, не знаю як люди це все запамʼятовують.. А от якщо дивитися на карти, як архетипи підсвідомого, то це дуже цікаво.

Sort:  
 last year 

Так, це тоді як гра в асоціації:) Dixit :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59255.87
ETH 1557.10
USDT 1.00
SBD 0.42