You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Про кіно: Прем'єри 2025 🎥

in Ukraine on Steemlast year

⭐ Вчора Кіра Найтлі відсвяткувала свої 40 років! 🎉

😢 цій квіточці вже 40, як швидко летить час … Люблю цю акторку!!!!

«Одна битва за іншою» - вже страшно. А це лише тизер.

Sort:  
 last year 

😢 цій квіточці вже 40, як швидко летить час … Люблю цю акторку!!!!

Так, вже... але виглядає вона супер, як і завжди! Теж люблю цю акторку, талановита жінка)

 last year 

Не бачила давно ні її ні її робіт. Тому не можу сказати нічого. Повірю тобі що так і є, Андрюш.

 last year 

Не бачила давно ні її ні її робіт. Тому не можу сказати нічого. Повірю тобі що так і є, Андрюш.

Вона частенько знімається, крайній фільм здається у 2023 був ("Бостонський душитель" чи шось таке)

 last year 

«Одна битва за іншою» - вже страшно. А це лише тизер.

Думаю класне кіно буде, але жорстке) Мені ось ці сцени з дівчиною що стріляє дуже нагадали фрагмент одного з фільмів Гая Річчі))

 last year 

Садист. Хто жінкам таке показує. Я тепер тебе боюся 🫣

 last year 

Садист. Хто жінкам таке показує. Я тепер тебе боюся 🫣

Пфф ти бачила значно гірші речі в фільмах) Дивіться яка ляклива 😀 Мила ти)

 last year 

🤣😂😂
Сприйму за комплімент Андрюш.
З тобою я стаю сміливіше. Все більше темних фільмів дивлюся і вже не закриваю очі.

 last year 

З тобою я стаю сміливіше. Все більше темних фільмів дивлюся і вже не закриваю очі.

Це круто, Наташ! Радий чути)) Я тебе хорорізую 😆😁

 last year 

Я тебе хорорізую.

Звучить як погроза. 🤭
На даний час, особливо останній, твої дописи, звісно, вплинули на мій вибір фільму на вечір, я впевнена, що навряд чи подивилась би фільми "мавпа", "носферату" і …., якби не читала в тебе про них.

А як воно буде далі, залежить лише від сюжетів наступних новинок і твоєї здатності зацікавлювати читачів твого блогу.

 last year 

впевнена, що навряд чи подивилась би фільми "мавпа", "носферату" і …., якби не читала в тебе про них.

Дякую, це приємно)

А як воно буде далі, залежить лише від сюжетів наступних новинок і твоєї здатності зацікавлювати читачів твого блогу.

Я спробую) А новинок попереду багато ;)

 last year 

Надіюсь, вони відповідатимуть і моїм вподобанням.
Я ж писала що 24 рік, мене не балував цікавинками. А от 25, поки - тримає марку доволі високо. Надіюсь так буде і далі.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60464.71
ETH 1591.06
USDT 1.00
SBD 0.42