You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Літня прожарка 2025 🌞

in Ukraine on Steemlast year

Колись читав, що сонце зрештою спопелить нашу планету за кілька мільярдів років, адже з часом температура на його поверхні значно збільшиться, перетворивши Землю на маленький та чорненький вуглик 😅 Добре що ще є час пожити ;)

Ваші дописи містять унікальний позитивний посил, що дає сил впевнено дивитися у майбутнє та крокувати у нього не боючись ніяких наслідків! Адже кінець всерівно один ☝️
Мʼяско супер.

Sort:  
 last year 

Ваші дописи містять унікальний позитивний посил, що дає сил впевнено дивитися у майбутнє та крокувати у нього не боючись ніяких наслідків! Адже кінець всерівно один ☝️

Дякую, Наташ)) Радий що ти оцінила цей позитивно-апокаліптичний посил 😆

Мʼяско супер.

Дякую, старався 😀

 last year 

Радий що ти оцінила цей позитивно-апокаліптичний посил 😆

Та я якщо відверто, на початку злякалася, та коли перестало трусити ніжні кінцівки від страху, то подумала, що в такому випадку не варто нічого бояться 🤣🤣

 last year 

то подумала, що в такому випадку не варто нічого бояться 🤣🤣

Оце правильний підхід! Нічого боятися не варто ;)

 last year 

Ага, згодна, теж читаю із задоволенням

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60306.02
ETH 1581.78
USDT 1.00
SBD 0.42