You are viewing a single comment's thread from:

RE: Муфаса: Король Лев 2024

in Ukraine on Steemlast year

З іншої сторони для прагиатичної діви це просто звук який має дуже мало сенсу

Молодець =)))
Творчість заради творчості це нормально.
Але то не мій випадок 🤣🤣🤣

Sort:  
 last year 

Творчість заради творчості це нормально.
Але то не мій випадок 🤣🤣🤣

А чого б ти хотіла? Як в твуїй уяві все має бути?

 last year 

Я їду по Канській червоній доріжці на віслюку, у вінці з лаврового листя, з пальмовою гілкою в руці =)
Як оскароносна квочка.
І тому подібне 🤣🤣🤣🤣

 last year 

Тююю, я серйозно.. а ти взібралась на віслюку на червону доріжку заїхати. Ще й як оскароносна Кво-кво-квочка

 last year 

Добре якщо серйозно - ціна за допис має не знецінювати працю автора.

 last year 

Ти розумієш, що то можливо в тебе завищені очікування?

Для когось 1 бакс великі гроші.

Тож вітаю тебе, що для тебе 1 бакс це не великі гроші 😂🤪

 last year 

Ти розумієш, що то можливо в тебе завищені очікування?

Дякую за знецінення 🥲🥲🥲🥲🥲
Я пішла плакати.

Для когось 1 бакс великі гроші.

Ну все пішла я. Щось розмова не склалася.

 last year 

Успіхів. Буду тримати кулаки за тебе!!! Гарного дня. Заскучаєш - вертайся 😅

 last year 

От обідчик. 🤣
Довів жінку до сліз і таке пише. 🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64403.75
ETH 1732.52
USDT 1.00
SBD 0.42