You are viewing a single comment's thread from:

RE: Символізм міфу.

in Ukraine on Steemlast year

А то ти така загадкова як той "темний" бік місяця... Якщо всю перепіську глянеш що пропустила то і про це емодзі здогадаєшся.

Та яка ж я загадкова якщо ти мене розкусив 🤣
Зрозумівши що я - темний бік місяця. І тінь 🤣😳😳?)

Sort:  
 last year 

Та яка ж я загадкова якщо ти мене розкусив 🤣

Що тут скажеш, давай будем вважати що то так мало бути.
Крім того, в тебе завжди є трікстер в кармані... то ж, не дивлячись на твої улесливі слова я до кінця в цьому не впевнений😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 60159.19
ETH 1576.47
USDT 1.00
SBD 0.42