You are viewing a single comment's thread from:
RE: Чарівний світ 🌍
Привіт.
Вперше стикнувся з тією проблемою на яку ти жалілася в моїх постах - зображення завантажуються не одразу 😅
Їх лише сім, тому , надіюсь, чекати довелося не довго.
Як на мене, це одні з кращих твоїх артів. Краса неймовірна! 😍
Неочікувано. Дякую. 🙏
Кіборгиня звісно крута, але арт на прев'ю ти обрала правильний, він найкращий! Також дуже сподобалася мумія і дівчинка з жабкою :)
Дякую. 🙏
Добре що інтуїтивно обрала краще зображення 😍
Привіт, Наташ)
Та ні, всього хвилини 2-3)
Молодець, це вже досвід)