Так)
Схоже, сонечко уже не заблукає в печерах, і все буде добре)
Кілька днів тому я робив цикл ось таких сонечок. Можна буде пізніше також їх зробити в гіф під відео:
А твоє сонечко з факелом в печерах це до речі також ціла окрема тема для мультика.
Якщо захочеш це реалізувати, я створю тобі під цей кліп якусь музику без слів. Щось типу "Так говорив Заратустра"))
Назва сонечко дійсно більш доречна до теми.
Ось цей кадр цілком як не помилковий можна брати (вогонь дещо розмитий, тож сприймається як образ, а не як сірник):
А ще кола на воді. Виглядають 😍
Так)
Схоже, сонечко уже не заблукає в печерах, і все буде добре)
Кілька днів тому я робив цикл ось таких сонечок. Можна буде пізніше також їх зробити в гіф під відео:
А твоє сонечко з факелом в печерах це до речі також ціла окрема тема для мультика.
Якщо захочеш це реалізувати, я створю тобі під цей кліп якусь музику без слів. Щось типу "Так говорив Заратустра"))
Не заморочуйся. Тема класна та все що по ній є це лише сонечко, факел та вічний вогонь.
І полярна зірка 😆😆😆😆
Ця ідея повʼязана з нею.