You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Пекло в місті ангелів 💥

in Ukraine on Steemlast year

Та ні. Я знаю, що земля - найкращий алхімік і з навозу робить золото. 🙀
Це для мене істина, яка дає мені надію що і я зможу трансформуватися з нігредо в золото.
Все ж таки я Діва по гороскопу, а стихія дів - Земля 😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹

То був жарт. Якщо що.

Sort:  
 last year 

Та ні. Я знаю, що земля - найкращий алхімік і з навозу робить золото. 🙀

Невже також вилами розкидувала навозні кучі по городині перед оранкою?

 last year 

Невже також вилами розкидувала навозні кучі по городині перед оранкою?

Та ні)))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59522.21
ETH 1570.73
USDT 1.00
SBD 0.42