You are viewing a single comment's thread from:
RE: Історія.
Дякую за коментар. Дуже приємно. Немає ж ніякої інструкції про ті знаки, тому важко щось побачити =)💡
Дякую за коментар. Дуже приємно. Немає ж ніякої інструкції про ті знаки, тому важко щось побачити =)💡