You are viewing a single comment's thread from:

RE: Кекс і Чізкейк

in Ukraine on Steemlast year

Пс. Історія абсолютно фантастична і не несе під собою ніякої інформації та натяків!!! Ось такий сьогодні у мене допис 🤪.

Так я тобі й повірила!!! Мав ти на увазі себе…
І не кекс мав на увазі….Я тебе наскрізь бачу !!!

Sort:  
 last year 

Ага 1000%
Якби писав про себе то 2-3 кексами б не обмежився. Я з тих що буде їсти кекси поки не впаде без задніх ніг😅🤣

 last year 

Ага 1000%

Ось тут вірю.

 last year 

Ну зізнайся що писав про себе, ти двічі одружений, як чоловік з історії… в тебе дружина пече … навіщо обманювати читачів ?)

 last year 

Думай як хочеш, я фантазувпв. А в фаньазіях все перемішано. Щось прравда, щось вигадка. Тому зізнаюся, насправді це все ВИГАДКА!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60144.09
ETH 1576.73
USDT 1.00
SBD 0.42