You are viewing a single comment's thread from:

RE: Як мало потрібно для щастя... Good mood

in Ukraine on Steem2 years ago

Інколи корисно дивитися рілси =))
Люблю жовтий колір :) букет ніби зібрані в оберемок зорі))
Думаю це золоте руно красиво прикрасить кімнату) Найцінніші подарунки - подарунки без приводу. Молодець, що порадував кохану дружину таким неочікуваним ранковим призентом :) Така увага дуже приємна жінкам.

Sort:  
 2 years ago 

Дякую!!!😊
Що що, а з подарунками без особливого приводу завжди пфу-рфу...
А от стосовно рілсів не згодний. Помітив, що залипаю на них тільки тоді коли вже дуже втомлений морально...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60139.89
ETH 1573.40
USDT 1.00
SBD 0.42