You are viewing a single comment's thread from:

RE: Серіал "Люцифер"

in Ukraine on Steem2 years ago

От вічно тебе на темний бік до всяких Люсіків тягне.

Ну який же це темний бік, коли Люцифер це назва ранкової зірки, планети Венера, яка «сходить» перед світанком і тому називається Денниця, ранкова зоря, чи Люцифер — що вказує на те, що вона несе світло. На світло значить мене тягне 😆😆😆

Срамота! Хоча я теж люблю великі губки 😀

В неї красиві губи. Я думаю придивившись ти розділиш зі мною цю думку ;)

Sort:  
 2 years ago 

Ну який же це темний бік, коли Люцифер це назва ранкової зірки,

Ну там 50/50 😀

В неї красиві губи. Я думаю придивившись ти розділиш зі мною цю думку ;)

Ну ок, зараз піду ще раз гляну 🧐

 2 years ago 

Ну там 50/50 😀

Ніяких 50/50
Геспер - вечірня зоря, Люцифер ранкова!!!
Тому Люцифер про світло і світанок.
Як і я.

 2 years ago 

Тому Люцифер про світло і світанок.
Як і я.

Ох вже ці сектанти. Не сатаніст я!
А у вашій секті є якась привілеї, льготи? 😏

 2 years ago 

А у вашій секті є якась привілеї, льготи? 😏

Що за образи, я не вхожу в секту сатаністів 🥲
Я просто про світло. І Люцифер чомусь про світло. 😆

 2 years ago 

Не буде спойлерить, али ти, Наталі тут права 😁

 2 years ago 

Дякую Насть, за підтримку.
Тепер буде ще цікавіше дивитися як це проявиться 😍

 2 years ago 

Гарного перегляду 😊

 2 years ago 

Що за образи, я не вхожу в секту сатаністів 🥲
Я просто про світло. І Люцифер чомусь про світло. 😆

Світло різне буває 😏😀😀

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59522.21
ETH 1570.73
USDT 1.00
SBD 0.42