Sort:  
 2 years ago (edited)

Дякую. Як по мені не вистачає цукру, я солодке люблю). Проте норм підійде для тих хто береже фігуру

 2 years ago 

Це вічна боротьба, як на мене дуже важка. Пашеш як кінь над фігурою, а потім розслабився і все пішло в нікуди. Тому, я за ложечку цукру :)

 2 years ago 

То впершу чергу треба здати на гормони, багато хто катує себе дієтами, дуже худне, а потім тупо обростає ще більшими кг, плюс втрачає здоров'я бо писець щитовидної залозі. А щитовидна залоза то самий головний виробник гормонів в нашому організмі). Тож краще ложечку цукру), але без пристрасті)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59571.00
ETH 1563.34
USDT 1.00
SBD 0.42