Лінь. не настільки суттєво. Робилось для Ютубчика, тому на інший закидати не має сенсу... Спробую скоротити 26 хв до 1,5 і якщо не вийде й так, скористаюсь відсутністю обмежень на рілси, дочекаюсь 15 го, коли введуть 3-х хв рілси і залью. Та думаю і 1,5 хв пропустить
Лінь. не настільки суттєво. Робилось для Ютубчика, тому на інший закидати не має сенсу... Спробую скоротити 26 хв до 1,5 і якщо не вийде й так, скористаюсь відсутністю обмежень на рілси, дочекаюсь 15 го, коли введуть 3-х хв рілси і залью. Та думаю і 1,5 хв пропустить