Sort:  
 2 years ago 

Цікаве зображення
Що по бокам?
З права щось схоже на змію а зліва щось на сову. цікаві охоронці ока Гора

 2 years ago 

Нефтіда і Ісіда в зооморфному вигляді

 2 years ago 

Цікава компанія для Гора. Мама і тьотя... А де папа? Чого Осіріса не зобразили? Чи зобразили? Якщо й зобразили то я його там не бачу... Блін, не скільки ми спілкуємось як я вже знаю їх сімейні вдносини 😅

 2 years ago 

Зерно Осіріса проростає в оці Гора.
😅

 2 years ago 

Можливо. Та жінкам знайшли місце щоб представити а Батькові місця не знайшлось. Тільки символічне "зерно яке проростає в Горі". Прямо, як Гор - "Реінкарнація" Осіріса... Ладно треба зупинятись...
Гарного дня. Щось сьогодні "цвет настрою Ред".

 2 years ago 

От вже батько, провів паралелі :)

Осіріс залишився в царстві померлих. Проводить суд над душами.
А Гор там все складно. Та скоріше всього той самий Ісус. Смертний , що пізнав творця. Тобто батька.

 2 years ago 

Цікаво.

От вже батько, провів паралелі :)

сприйму як комплімент 😅 не даремно ж стільки часу проводжу щоб сповна пізнати цей архетип зсередини 🤣🤣😎

 2 years ago 

Ото ж і тригернуло тебе, що :

Батькові місця не знайшлось.

☺️

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60328.01
ETH 1579.98
USDT 1.00
SBD 0.42