You are viewing a single comment's thread from:
RE: COLOR PALETTE CONTEST by @olesia
Немає типу 100% типу темпераменту. І сонце у вогняній стихії це лише частина гороскопу.
Якщо посудити сам поділ, то на мою думку все логічно холерик - вогонь, сангвінік - повітря, флегматик - земля, і меланхолік - вода. Здається так було. Хоча на рахунок двох останніх не впевнена.
Але в нас є всі стихії - вода, вогонь «пищеварения», дихаємо ми повітрям, і логічно що десь маємо мати земні архіви 🤣🤣
Все правильно. Взагалі то влучно підмічено. Єдине, що мене дратує це сангвіник, якому випала роль повітря. А так то все ок. Я впрше зустрів таку закономірність.Де ти її почерпнула?
За темпераменти з книги. Якщо знайду, цей уривок завтра скину, книга на ноуті, а він на зарядці в незручному місці..
Повітря про передачу інформації а передають багато інформації в основному сангвініки які люблять поговорити і посміятися.
Як по мені все ок.
То я так, з вредності, посперичатись аби посперичатись.
Згодний, все влучно. Все одно "100% представників" того чи іншого темпераменту не існує...
Поділ на 4 досить умовний. Тут вже я з тобою також згодна.
Але ж і в кожній стихії є інша. Наприклад вода Н2О де э О2 - а це вже частина повітряної стихії.
Нікавий приклад з хімічною формулою. Як хіміки визначають реакцію горіння. Спитай будь-ласка в АІ, я не з компа, не зручно
ШУ І ТЕФНУТ - влага і воздух 😂🤣🤣
Хіміки визначають реакцію горіння як процес окиснення, при якому речовина реагує з киснем і виділяє тепло та світло. Горіння зазвичай відбувається з утворенням вуглекислого газу (CO₂) і води (H₂O), якщо спалюється органічна речовина. Основні ознаки реакції горіння включають:
Приклад: під час горіння метану (CH₄) відбувається реакція:

Ця реакція супроводжується виділенням великої кількості тепла.
Цікаво! І тут все те ж саме. Отакої ніби речовина горить а в підсумку утворюється вода 😅
Як після такого не сприймати серйозно єдність протилежностей?
Не знаю. Я сприймаю.
Атум вогонь з якого утворюється -
Шу і Тефнут, волога і повітря. все згідно з міфом.
От як після такого міфам не вірити ? 😂