You are viewing a single comment's thread from:

RE: Центр Галактики.

in Ukraine on Steem2 years ago (edited)

Чомусь думала що цей коментар під іншим дописом. Ні звісно центр галактики це - ця точка. Тут і астрономія і астрологія всі погоджуються з цим. Що рухає по колу нас цей центр.

І повторюсь. Схожа на чорне сонце. Мені також.
І тут пишуть -

її можна сприймати як сонце у нашій сонячній системі.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60328.01
ETH 1579.98
USDT 1.00
SBD 0.42