You are viewing a single comment's thread from:
RE: Question AI Contest (Конкурс питань) Result #25 and Start #26
Допоможи скласти вірша. Я почну. А ти підбери рифми. Уроборос себе за хвіст кусає. І зʼїсти хоче та чомусь не може. Не знаю я, та може - це зрозуміти GPT поможе. Можеш дописати хочаб пару строк?
Зірки горять на небесах блакитних,
А вітер зірвався, наче дикий вихор.
Уроборос кружляє, вічний символ миттєвих,
І шукає він відповіді у космічному просторі.
Між відтінками неба та глибиною моря,
Він плигає через душу, неначе перешкода.
Та чому ж він не здатен досягти своєї мети?
Може, тут схована таємниця, що її розгадає GPT?
Цікаве питання, таємниця точно є та от навряд чи її розгадає GPT...
Хоча, здатність швидко опрацьовувати такі колосальні об'єми даних сильно вражають. Можливо, колись він таки до чогось додумається
Мені подобається його віра в себе ))
Тож може щось розгадати GPT та зможе.
Але точно не зараз.
І попереду у нього складні метаморфози.
Я за цим буду й надалі слідкувати. Хоч і в пів ока особливо не занурюючись в можливості цієї нейромережі, та все таки зараз той час коли від добряче спрощує роботу...
Твій конкурс це мабуть той єтап в моєму житті, що вчить мене використовувати ШІ щоб полегшити роботу над дописами. Але я поки опираюсь.
Мені б такі проблеми а то я як завжди стрибну в воду, бовтаюсь в ній і вже тільки тоді починаю думати як з неї вибратись та чи є в цій калюжі підводні камні...
Ти плавець експериментатор.
🥹
Я про те, що я не люблю ШІ, а можливо треба використовувати інструмент, якщо є, й не відноситься до нього з агресією.