Sort:  
 2 years ago 

Тааак 😀 Перший! От тепер згадав, це був фільм "Піраміда". Не дуже страшний, але атмосферний)

 2 years ago 

Я вчора дивилася трейлер, мені сподобався фільм, на схожу тему «Спуск в безодню» не дивився ?

IMG_2027.webp

 2 years ago 

А ось цей здається не бачив 🧐 Про підземних монстрів теж?) А от просто "Спуск" бачив, обидві частини)

 2 years ago 

Так, на цю тему.
Це той фільм від якого низькі очікування, тому що не Голівуд, 😂 і ти думаєш ну поставлю перед сном замість колискової… :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59292.90
ETH 1557.14
USDT 1.00
SBD 0.42