Sort:  
 yesterday 

Думаю про травневі свята можна забути. Це ж радянське свято. Навряд чи його колись повернуть.

 yesterday 

Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні

 17 hours ago 

Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)

 15 hours ago 

Так було добре тоді. Але маємо що маємо

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64403.75
ETH 1732.52
USDT 1.00
SBD 0.42