Sort:  
 11 months ago 

Я онук дуже люблю,але не більше за своїх доньок.Може так здається тому,що онуки малі,а діти підросли. Я коли була дитиною,мені здавалось,що мене меньше люблять,ніж молодшого брата...А тепер я знаю мене і любили більше,але він був молодший.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59993.95
ETH 1578.05
USDT 1.00
SBD 0.42