You are viewing a single comment's thread from:RE: Привітання ! Тетянкі 4 рочки 🥳🎉View the full contextdarina14 (77)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • 11 months ago С кожним разом запевняю себе. Що бабусі та дідусі люблять онуків більш трепетно
Я онук дуже люблю,але не більше за своїх доньок.Може так здається тому,що онуки малі,а діти підросли. Я коли була дитиною,мені здавалось,що мене меньше люблять,ніж молодшого брата...А тепер я знаю мене і любили більше,але він був молодший.