You are viewing a single comment's thread from:RE: Diary Game : Полуничний деньView the full contextdarina14 (77)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Я полюбляю такі вафлі також як і твоя донька. І як в цей раз полуниця солодка
Солодка. А я більше бісквіти люблю)